Наш разговорный клуб – это компания замечательных и самых разносторонних личностей, которых объединяет желание говорить по-японски. Здесь вас всегда рады видеть.
Присоединяйтесь к нам! Если вы изучаете японский язык или просто хотите пообщаться на языке Страны восходящего солнца в непринужденной обстановке, то наш клуб как раз для вас! Приходите, мы всегда вам рады!
Наши контакты: e-mail; ВКонтакте; facebook
Телефон: +三八〇六三六二九八一六二 Саша

четверг, 15 декабря 2016 г.

第345回の話会のレポート ・ Встреча 345 – Отчет

Отчёт от О.сан, за что ей огромное спасибо! :)

А ось і майже レポート про вчорашнє засідання "Час - гроші". На думку членів розмовного клуба, гроші - дуже важлива частина наших життів, але в жодному разі не основна. Ми заробляємо гроші, щоб мати змогу займатися своїми улюбленими справами. Що більше заробляємо, то більше можливостей отримуємо, але, звичайно, нікому не імпонує стиль життя суто заради заробляння грошей. Можна інколи навіть попрацювати дещо більше, ніж вимагається чи оплачується, щоб потім бути більш задоволеним результатом своєї роботи.
Також ми обговорювали, що за допомогою грошей можна ефективніше використовувати власний час і, як завжди, розмова перейшла на ефективний тайм-менеджмент взагалі.

Комментариев нет:

Отправить комментарий